portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Komunikacja » Forum » Części samochodowe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Części samochodowe

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
foxi11 
   

VIP


Dołączył: Wto Kwi 18, 2017 13:43
Posty: 559
Skąd: Kostuchna

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 19:35    Temat postu: Części samochodowe

Każdy prędzej czy później musi zmierzyć się z tym tematem.Prawie każdy jest posiadaczem samochodu więc musi się liczyć z tym ,że będzie musiał skorzystać z pomocy mechanika... chyba ,że właściciel samochodu potrafi sam "obsłużyć" samochód. Tak czy inaczej dostęp do części samochodowych online z pewnością się przyda, tym bardziej ,że części są dobre jakościowo a z cenami nie przesadzają, pzdr
rikos123 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Paź 14, 2018 11:29
Posty: 58
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 0:56    Temat postu: Re: Części samochodowe

ja polecam sklep online www.nagaz24.pl Tam kupisz wszystko jeśli chodzi o instalacje gazową w samochodzie. Ostatnio w dobrej cenie udało mi się kupić filtry lpg Polecam, bo fachowo doradzą i szybko zrealizują zamowienie.
manuka 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 10, 2019 0:10
Posty: 315
Skąd: stąd

PostWysłany: Sob Mar 20, 2021 15:50    Temat postu: Re: Części samochodowe

Kupujecie sami części czy konsultujecie wszystko z mechanikiem?
Agatju 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Gru 09, 2019 23:57
Posty: 176
Skąd: stąd

PostWysłany: Sob Mar 20, 2021 17:49    Temat postu: Re: Części samochodowe

Nie wiem, jak wy, ale ja wszystko konsultuję z moim mechanikiem http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/. Sama nie wiedziałabym jak dobrać odpowiednie części do mojego modelu. Trzeba znać się na tym niestety. O wiele wygodniej jest zlecić wszystko mechanikowi.
kaska999 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 09, 2015 19:53
Posty: 769
Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2023 10:13    Temat postu: Re: Części samochodowe

Każde auto może się popsuć. Mnie ostatnio do serwisu dowoziła pomoc drogowa bo auto odmówiło mi posłuszeństwa. Świetnie sprawdziła się pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Warto zapisać sobie namiary na nich, ja byłam naprawdę zadowolona.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama