portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Zaległy kredyt - windykacja
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zaległy kredyt - windykacja

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Torelinian 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 14, 2017 15:20
Posty: 37
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 13:01    Temat postu: Zaległy kredyt - windykacja

Witam, jestem studentką trzeciego roku. Dwa lata temu wzięłam kredyt na wakacje i niestety nie udało mi się go spłacić. Myślałam, że rodzice mi pomogą, ale tylko się zdenerwowali. Dziś dostałam pismo z firmy windykacyjnej i jestem przerażona! Nie mam w tej chwili takiej sumy ( 2,5 tys. złotych) i nie wiem co robić… Proszę o pomoc.
Loklierja 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Cze 14, 2017 15:18
Posty: 21
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 11:40    Temat postu: Re: Zaległy kredyt - windykacja

Najlepszym wyjściem jest po prostu spłata długu. Z tego co wiem, to można rozłożyć go na raty, ale zobacz sobie jeszcze taki poradnik - https://pl.kruk.eu/klienci/jak-mozemy-ci-pomoc tam są informacje, co zrobić, kiedy się dostaje list od firmy windykacyjnej. Tylko sobie policz dobrze, jaką kwotę możesz spłacać miesięcznie, lepiej moim zdaniem mniej, mimo że dłużej, niż znowu wpaść w jakieś problemy.
foxi11 
   

VIP


Dołączył: Wto Kwi 18, 2017 13:43
Posty: 559
Skąd: Kostuchna

PostWysłany: Śro Mar 21, 2018 20:47    Temat postu: Re: Zaległy kredyt - windykacja

Jest coś takiego jak kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych. Tam bez problemu znajdziesz rozwiązanie swoich problemów ale jedna bardzo ważna rada nie bierz więcej kredytu niż masz zaległości .Ja mam zasadę ,że jeżeli już muszę pożyczyć pieniądze to robię to w banku albo u pośrednika kredytowego - bo tam jest oferta z wielu banków, pzdr
archetyp 
   

Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Nie Gru 28, 2014 19:36
Posty: 150
Skąd: To tu to tu

PostWysłany: Śro Maj 16, 2018 7:10    Temat postu: Re: Zaległy kredyt - windykacja

A jak dokładnie wygląda windykacja w praktyce? Ktoś już miał może tą nieprzyjemność?
bella34 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Śro Gru 17, 2014 8:53
Posty: 216
Skąd: Różnie to bywa

PostWysłany: Śro Maj 16, 2018 11:29    Temat postu: Re: Zaległy kredyt - windykacja

archetyp napisał:
A jak dokładnie wygląda windykacja w praktyce? Ktoś już miał może tą nieprzyjemność?


Windykacja to z pewnością nic przyjemnego. Są różne formy windykacji. Miekka to przypominanie za pośrednictwem maili, smsów, telefoniczne czy listowne. Twarde działania windykacjne obejmują osobiste wizyty i inne tego typu działania.
Proponuję sprawdzić na http://www.finanovacash.pl/ - witryna na której można trochę więcej poczytać na ten temat.
szwajcarka 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Pon Lut 05, 2018 15:25
Posty: 273
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 05, 2018 16:41    Temat postu: Re: Zaległy kredyt - windykacja

Wiecie co, może warto po prostu poprosić o pomoc www.kredyty-chrobry.pl ? Widzę, że każdy poleca inny rozwiązanie, a sama doskonale wiem, ze ofert na rynku jest mnóstwo. Decydując się na pomoc doradcy, mamy pewność, że przedstawi nam tylko najlepsze oferty a także wytłumaczy różnicę między innymi. Mam nadzieję, że decydując się na pomoc ze strony Chrobry, na pewno znajdziecie najlepszą ofertę dostosowaną do swoich potrzeb.
gaga4bb 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 29
Dołączył: Śro Lis 09, 2016 15:18
Posty: 256
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 8:22    Temat postu: Re: Zaległy kredyt - windykacja

Mnie już tak zadłużono nawet mieszkanie, takie miałam długi.. Niestety tak bywa i trzeba coś z tym zrobić Czytałam już wstępnie o oddłużaniu lokalu https://grb-nieruchomosci.pl/oddluzanie-nieruchomosci-na-czym-polega/ na czym polega, jak wygląda proces. Czuje, że to będzie ciężka i mozolna praca, ale chce spać spokojnie wiedząc, że mieszkania nikt, a nikt mi nie zabierze.
Mona81 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Mar 09, 2017 18:33
Posty: 175
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 14:10    Temat postu: Re: Zaległy kredyt - windykacja

Może pożyczka Cię troszkę podratuje? Czasami mniejsza rata, a szybsze spłacenie zobowiązania, gdzie widnieje windykacja to dobre rozwiązanie. Może ktoś z rodziny jest w stanie wziąć za Ciebie taką kasę? Tutaj masz listę firm https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczki-od-18-lat-internet-bez-formalnosci/ , które mają ciekawą ofertę, pożyczek na raty lub jak wolisz zwykłych chwilówek.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama